Leasing Łazy zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie przechodzi na twoją własność, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Siemianowice Śląskie

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Siemianowice Śląskie oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Siemianowice Śląskie będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Siemianowice Śląskie

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments